Подешавања сајта
Пратите нас
    header_nav_stats_players
    igrač
    стопа победе
    Igre
    Timovi
    Tim
    стопа победе
    Igre
    Догађаји
    Turnir
    Држава
    Tip
    Tier
    rezultati
    новини
    Završeno
    Datumi
    2026-01-03 00:00:00 - 2026-01-03 00:00:00
    Држава
    Europe
    Razina događaja
    B-Qual Tier
    Vrsta događaja
    Online
    Učesnici
    18 Tímovi
    nagradni fond
    Rune Eaters
    не
    3-4 mesto
    Paseka Team
    не
    3-4 mesto
    Runa Team
    не
    5-8 mesto
    Nemiga Gaming
    не
    5-8 mesto
    Inner Circle
    не
    5-8 mesto
    1000 reasons
    не
    5-8 mesto
    TbIIIIa_HA_CAnAX
    не
    9-16 mesto
    Yellow Submarine
    не
    9-16 mesto
    x5 Gaming
    не
    9-16 mesto
    Ilbirs eSports
    не
    9-16 mesto
    Level UP
    не
    9-16 mesto
    EHOMEsa
    не
    9-16 mesto
    Zero Tenacity
    не
    9-16 mesto
    The Outcast
    не
    9-16 mesto
    AVULUS
    не
    17-18 mesto
    4Pirates
    не
    17-18 mesto
    Rune Eaters
    не
    3-4 mesto
    Paseka Team
    не
    3-4 mesto
    Runa Team
    не
    5-8 mesto
    Nemiga Gaming
    не
    5-8 mesto
    Inner Circle
    не
    5-8 mesto
    1000 reasons
    не
    5-8 mesto
    TbIIIIa_HA_CAnAX
    не
    9-16 mesto
    Yellow Submarine
    не
    9-16 mesto
    x5 Gaming
    не
    9-16 mesto
    Ilbirs eSports
    не
    9-16 mesto
    Level UP
    не
    9-16 mesto
    EHOMEsa
    не
    9-16 mesto
    Zero Tenacity
    не
    9-16 mesto
    The Outcast
    не
    9-16 mesto
    AVULUS
    не
    17-18 mesto
    4Pirates
    не
    17-18 mesto
    Statistike događaja
    18
    Igre
    34:30
    Prosečno trajanje
    55.56%
    Pobede Svetlosti
    55.56%
    Posl izbor - Pobeda
    44.44%
    Pobede Tame
    44.44%
    Posl izbor - Porazi
    9
    Igre
    44%
    Winrate
    9
    Igre
    89%
    Winrate
    8
    Igre
    50%
    Winrate
    Највише изабрани хероји
    Igre
    Stopa odabira
    стопа победе
    Tiny
    9
    50%
    44.44%
    Ember Spirit
    9
    50%
    88.89%
    Jakiro
    8
    44.44%
    50%
    Centaur Warrunner
    7
    38.89%
    71.43%
    Tusk
    7
    38.89%
    28.57%
    Void Spirit
    5
    27.78%
    40%
    Warlock
    5
    27.78%
    60%
    Gyrocopter
    5
    27.78%
    80%
    Batrider
    5
    27.78%
    40%
    Ringmaster
    4
    22.22%
    75%
    Windranger
    4
    22.22%
    50%
    Juggernaut
    4
    22.22%
    50%
    Axe
    4
    22.22%
    50%
    Primal Beast
    4
    22.22%
    25%
    Underlord
    4
    22.22%
    0%
    Najbolji zabranjeni heroji
    Zabrane
    Stopa odabira
    стопа победе
    Shadow Demon
    15
    3
    66.67%
    Slardar
    12
    3
    100%
    Timbersaw
    11
    3
    66.67%
    Jakiro
    9
    8
    50%
    Warlock
    9
    5
    60%
    Tidehunter
    9
    3
    33.33%
    Chen
    9
    1
    100%
    Abaddon
    9
    1
    100%
    Ursa
    9
    1
    100%
    Beastmaster
    8
    1
    0%
    Huskar
    8
    1
    0%
    Centaur Warrunner
    7
    7
    71.43%
    Tusk
    7
    7
    28.57%
    Axe
    7
    4
    50%
    Keeper of the Light
    7
    1
    100%
    vs
    Show Stats
    Synergy
    vs
    Puna statistika Гледајте меч
    vs